Mobil Hızlı Ara: 0532 440 30 40

Çatı Tamiri

Firmamız Ekc Yapı Çatı tamiri, çatı aktarma ve çatı yalıtımı alanında uzmanlaşmış çalışanları ile kaliteli hizmeti hesaplı fiyatlara sunmaktadır.

Çatı TamiriBizler genelde tamir dediğimiz zaman bozulmuş, aksayan veya hiç çalışmayan bir durumun düzeltilmesini anlarız. Tabi ki bu algı doğrudur. Tamir, tüm bu durumların giderilmesi ve düzeltilmesi anlamını taşır. Ama ayrıca tamir; onarım, yenileme, kaliteyi artırma gibi anlamlara da gelir. Genel çerçevesi itibariyle Türkiye mevsimlerin değiştiği ve kış mevsimini yaşayan bir ülke. Kış mevsimleri genelde bol yağışlı ve rüzgarlı geçtiği için pek çok ev ve apartmanın farkına varılsın ya da varılmasın çatı tamirine ihtiyacı vardır.

Zaman içerisinde aşınma ve yıpranma had safhaya çıkar. Çatı kontrolünün ve bakımının yapılmasını çok önemli kılan özelliklerden bir tanesi hatta en başında geleni ise ısı yalıtımı. Apartmanlar ve evler çatıdan ve zemin kattan büyü miktarda ısı kaybederler. Haliyle verimli bir şekilde kouruyucu görevini yerine getiremeyen çatı, her an her dakika zarar demektir.  

Firmamızı 0216 909 85 13 numaralı telefondan arayarak tüm çatı sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz..

Copyright © 2015 EKC Yapı

Aydıntepe Mah. Teknik Yapı Evora Sitesi B5/10 Tuzla / İstanbul